יום שלישי, 28 בדצמבר 2010

קמפינג בצפון

קמפינג

יש לא מעט מתחמי קמפינג - גוגול יציע לכם מבחר מהם - העשויים להתאים לכם לא רק לבילוי קייצי אלא אף לנופשון חורפי. אוהלים איכותיים, אטומים לרוח ולמים, מחוממים, יוצרים אווירה חמימה, צימרית, בלב לבו של הטבע.
זה מכבר חדלו להיות מתחמי קמפינג רק ברירת מחדל למי שאם מסיבות תקציביות ואם מסיבות אחרות לא יכולים לאפשר לעצמם בילוי בצימרים או בבית מלון. מבלי לנקוב בשמותיהם של קמפינגים (כדי לא להעדיף מי מהם ובתוך כך, בהכרח, לקפח אחרים) הם מהווים כיום מקומות למפגשים ולאירועים שונים. לעורכי המסעות מקצה הארץ ועד קצה מזמנים מתחמי קמפינג שונים אפשרות לנוח, להירגע, להחליף כוחות לאחר לינת שטח מרעננת, ולהקיץ אל יום חדש, להמשך המסע.
אבל קמפינג הוא גם צורת הבילוי הקלה, הזמינה, שאינה כרוכה בהוצאות גדולות, עבור צעירים הגודשים של רצועות חופיה של הכנרת, לדוגמה, ומקימים בהם מעין מיני-קמפינג גם בשטחים פתוחים, בהעדר תשתית מסודרת. אוהל קטן, גזייה, ערכת קפה, גיטרה, אור ירח – והנה מזומנת להם חוויה קמפינגית כייפית.
בצפון הארץ מוצע קמפינג במגוון רמות. שהייה בו מאפשרת יציאה לבילוי במגוון האטרקציות שכל חבל ארץ קסום זה משופע בו. ניתן לצאת ולהיכנס אל הקמפינג בכל שעה שהיא. אין תלות במועדי ארוחות, אין שעת כניסה ויציאה מחייבות. החופש הוא גם חופש מכל הגבלות ואילוצים.
הטובים שבקמפינגים מאפשרים ליהנות משירותי קייטרינג איכותיים, לרבות יכולת להרכיב תפריט לטעמכם. כשמחפשים מקום לעריכת מסיבת רווקים/ רווקות פרועה - לחגוג בו בפעם האחרונה את החופש הגדול של הרווקות - זה המקום. קמפינג. ניתן לקיים גם ימי כייף וגיבוש תוך כדי ניצול המקום למפגש בלתי אמצעי וגם לסדנאות ופעילויות תוכן נוספות. בשורה האחרונה: קמפינג הוא המקום שבו הטבע מוסיף צבע לכל חוויה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה